Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kapistec

0 МКД

Се изнајмува од: Наум 20 септ. 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам наместен стан во Капиштец кај Зебра, 74м2 плус 15м2 тераса. Цена по договор. Контакт Наум 078448344
Наум
078448344
Leaflet
Кон почеток