Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава стан во Скопје

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Sofija Dzadzeva 20 септ. 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава стан во центарот на Скопје, кај Влада, на улица ,,Коста Веселинов,, бр. 5 (Дебар Маало). Со квадратура од 74 m², 4 соби и 2 тоалета. Поделен на два идентични стана, на 1 кат.
Погоден е за КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР и располага со гаражно место.
Телефон за контакт: 078332401
Sofija Dzadzeva
Кон почеток