Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Skopje Centar prekrasen pogled

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Mimi 24 окт. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам трособен комплетно наместен стан со две спални соби во строг центар на Скопје со прекрасен поглед на градот. Станот во близина на Собрание нас Р.М., стара Градска болница,Градски трговски Центар,трговски центар Соравија, парк „Жена борец„ и хотел Holiday inn. Тел за контакт 075 339 966
Кон почеток