Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo strog centar do plostad

280 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Георги 24 септ. 07:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан во строгиот центар на Скопје до Швајцарска амбасада до плоштад со две спални соби со по два кревета, дневна соба, работна кујна и купатило. Станот е реновиран, наместен и располага со: клима, телевизор, нови електрични панели (конвектори) во секоја соба, фрижидер, шпорет со рерна и машина за перење.
Георги
070550377
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации