Оглас од претпријатие Објавени: јул. 11 2022 01:02

Se izdava stan za kancelarija vo Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 11 01:02
Прегледи: 669
Се издава Стан опремен како канцеларија, близу поранешна Словенечка Амбасада. Располага со една опремена чајна кујна, три соби опремени со четири бироа, гостинска просторија со две клуб маси и 8 клуб столици,два плакара за архива, еден тоалет (бања) и заден поплочен двор на користење. Греењето е сопствено на струја. Климатизиран со три клима уреди. Веднаш вселив.Со станот следува и едно пракинг место. Контакт тел. 071 269 759- Бојан, 070 244 075 Опис на линк

БОНОР инженеринг

БОНОР ИНЖЕНЕРИНГ како компанија која делува во доменот на архитектурата и градежништвото е активна од 1991 година. Во текот на годините успешно работи на проекти од различен обем и карактер, вршејќи различни типови на услуги. 
Компанијата има интердисциплинарен пристап во работата, од што произлегуваат бројните активности во градежниот сектор како изведувач на работи, вршејќи инженеринг, надзор, проектантски, дизајнерски и други консултантски и истражувачки услуги. За сите услуги што ги нуди фирмата поседува соодветни лиценци и овластувања за архитектите. 
Интегралниот пристап во услугите кои ги нуди компанијата вклучува процес на оформување и реализација на идеја, која е продукт на интелектуалниот труд на стручни лица од различни области. Сето тоа резултира со висок квалитет на крајниот продукт.
Применувајќи аналитички пристап, работиме на создавање нови концепти каде посебно внимание се посветува на функционалноста, социјалниот аспект како и оформување на современ архитектонски израз.
Сите досегашни работи се изработени со висок квалитет и во зададените временски рамки.
Посети ја страната на нашата продавница

Ул. Боро Петрушевски бр.9/сутерен Прикажи на мапата

023222494

http://www.bonor.com.mk/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

БОНОР ИНЖЕНЕРИНГ како компанија која делува во доменот на архитектурата и градежништвото е активна од 1991 година. Во текот на годините успешно работи на проекти од различен обем и карактер, вршејќи различни типови на услуги. 
Компанијата има интердисциплинарен пристап во работата, од што произлегуваат бројните активности во градежниот сектор како изведувач на работи, вршејќи инженеринг, надзор, проектантски, дизајнерски и други консултантски и истражувачки услуги. За сите услуги што ги нуди фирмата поседува соодветни лиценци и овластувања за архитектите. 
Интегралниот пристап во услугите кои ги нуди компанијата вклучува процес на оформување и реализација на идеја, која е продукт на интелектуалниот труд на стручни лица од различни области. Сето тоа резултира со висок квалитет на крајниот продукт.
Применувајќи аналитички пристап, работиме на создавање нови концепти каде посебно внимание се посветува на функционалноста, социјалниот аспект како и оформување на современ архитектонски израз.
Сите досегашни работи се изработени со висок квалитет и во зададените временски рамки.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации