Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan za studenti

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ljubica Вчера 07:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan kompletno opremen vo strog Centar, ama vo tivka okolina pozadi Sobranie.
Ljubica
070340648
Кон почеток