Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ana 10 јан. 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan na ul. kozara 29, vo blizina na katna garaza zebra ,celosno opremen na 4 kat vo zgradata nema lift. Za poveke informacii info na tel: 077 480 406 i 070 215 592
Ana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации