Објавени: јул. 24 2022 12:45

Se izdava stan

Објавени: јул. 24 12:45
Прегледи: 1393
Се издава стан од 60 м2 реновиран наместен кај Собрание веднаш вселив цена по договор нс телефон 072279418
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации