Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STUDIO - GARSONJERA JBT CENTAR

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 15 јан. 13:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA KAT OD KUKJA NA RAMPA 160 ЕУР
TROSOBEN KAJ OLIMPISKI -MOZE I PRAZEN 280 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN NA RAMPA 250 ЕУР
TROSOBEN CENTAR KAJ KAFE KRUG DEBAR MALO 220 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
SIFRA 607
POVRSINA 58 KAT 3
Dnevna soba kujna so trpezarija
Posebna spalna soba
Greenjeto e centralno

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Visit our store page
Show on the map
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
TROSOBEN NOV NOVO LISICE POSEDNA 5 KA 280 ЕУР
TROSOBEN POSEBNA KUJNA MAJCIN DOM AERODR 230 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN SPROTI TREND AERODROM 16 000 МКД
DVOSOBEN POSEBNA KUJNA POZADI NARODNA BANKA 350 ЕУР
Кон почеток