Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 29 ноем. 12:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 270 ЕУР
SE IZDAVA OKEANSKI PROSTOR VO KAPSITEC 800 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR 310 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: E-111354
Се издава стан во Центар кај Универзална Сала, 65 m2, на 2кат со лифт . Станот е комплетно опремен.
Цена:3000евра + месечни трошоци.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата
POVEKJE NOVI STANOVI VO HROM 870 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 650 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Кон почеток