Објавени: фев. 02 2022 12:12

Se izdava trosoben stan Micurin do zeleznickata stanica 70m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 02 12:12
Прегледи: 2148
Се издава 70м2 , трособен стан во Мичурин. Станот се наоѓа до железничка станица (позади ресторан Рулет). Станот располага со:
✅ голем дневен престој и трепезарија.
✅ Кујна
✅ две спални соби
✅ тераса.
Станот е на 4ти кат во зграда со лифт.
Цената за издавање е 300 евра.
Контакт : 078415761
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации