Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA VODNO

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 06 јун. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 130 m2
Локација: Центар, Скопjе
Шифра: P-87878
Се издава трособен стан на Водно, 130m2, на 3 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.Со подземна гаража.
Цена:1100евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток