Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben stan od 85m2 Debar Maalo

535 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВЕРТИКАЛ Недвижности 21 ноем. 12:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Trosoben stan od 91m2 vo Karpos -
Nov trosoben stan od 64m2 vo Gorce Petrov 840 ЕУР
Se izdava deloven prostor 40m2 vo Debar Maalo -
Trosoben stan vo Karpos 4 76 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 11724

Се издава наместен трособен стан од 85m2 во Дебар Маало. Станот има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, една бања, утилити, два балкона, сопствено парно греење, сателитска и кабловска тв, обезбедено бесплатно паркирање во рамките на општина Центар.

ПОВЕЌЕ ИНФО за станот !!!

ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Кон почеток