Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CRNICHE

650 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 16 авг. 16:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Sifra: P-37593
Se izdava trosoben stan vo Crniche vo blizina na MVR, 75m2 na 6ti kat. Stanot raspolaga so dneven prostor so trpezarija i kujna, 1 spalna soba i 1 detska soba. Stanot e kompletno opremen.
Cena: 650 evra + mesechni troshoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 370 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM 280 EUR
STAN VO TAFTALIDZE 117 500 EUR
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO CENTAR ZA KANCELARIJA 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации