Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Bojan 04 фев. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam trosoben stan vo Kapistec na ul. Vasil Gjorgov. Stanot e na prizenmje i e so centralno greenje. Se izdava namesten, no moze i prazen za deloven prostor ili kancelarii.
Cena: 250evra (cenata ne e fiksna)
Kontakt tel. 078 424 423
Leaflet
Кон почеток