Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: VIZIJA DOM 18 апр. 15:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан во Капиштец, на ул. Васил Ѓоргов бр. 23а. Станот се наоѓа на приземје, во постара зграда, комплетно реновиран и опремен со мебел. Располага со една спална соба и балкон. Има градско парно греење. Ориентацијата на станот е југоисточна. Обезбеден паркинг простор.Цена на изнајмување е 300 евра. Информации на тел. 070375210 Гордана и 075205222 Анета.
VIZIJA DOM
VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM NASA VIZIJA VAS DOM AGENCIJA VIZIJA DOM PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Посетете ја нашата продавница
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Прикажи на мапата
078/616-939
VIZIJA DOM
070794009
Leaflet
VIZIJA DOM

VIZIJA DOM

237 Огласи во продавницата
ODLICNA GARSONIERA VO KISELA VODA -
SE IZDAVA LUX TROSOBEN STAN VO ADORA FLATIRON -
SE IZDAVA TROSOBEN STAN UNIVERZALNA ZA STUDENTI -
Prostor opremen za hostel izdavanje -
Кон почеток