Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 1

320 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 01 јун. 14:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: E-110710
Се издава трособен стан во Карпош 1 позади симпо, 60m2, на приземје. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Со 4 единечни кревети.Станот е комплетно опремен.
Цената е преговорлива за овој посткризен период и возможно е да се понуди попуст за летниот период. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 320 EUR
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 220 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO CENTAR 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации