Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO MICURIN

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 20 мар. 11:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-50380
Se izdava trosoben stan vo Micurin , 56m2, na 4 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:250evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR KAJ SOBOREN HRAM 210 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 4 300 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM 200 EUR
KANCELARISKI PROSTOR 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации