Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 16 септ. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-53219
Se izdava trosoben stan vo Novo Lisice, 83m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:230evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 0 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO K.VODA KAJ RAMPA 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 320 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации