Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 17 септ. 12:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: P-15048
Се издава трособен стан во Центар кај Плеј кафе, 80m2, на 4 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.
Цена:350евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1730 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 EUR
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 450 EUR
SE IZDAVA CHETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 450 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 450 EUR
Кон почеток