Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBENS TAN VO AERODROM

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 01 авг. 11:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: P-78281
Се издава трособен стан во Аеродром кај Капитол, 90m2, на 2 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.
Цена:300евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
STAN VO KISELA VODA 69 900 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ 250 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KISELA VODA 180 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации