Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava ubav stan Centar

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 29 јун. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24366
Се изнајмува одличен трособен стан во близина на Универзална сала на ул. Христо Смирненски. Станот е на 5 кат, со лифт, градско парно и едно гаражно паркинг место. Истиот има 62м2, комплетно е наместен, со 2 спални соби, дневна соба со кујна и купатило. Цена 400 Евра/месечно.
Контакт 071/271-271
Асторија недвижности

Code 24366
Excellent apartment for rent near Univerzalna Sala on Hristo Smirnenski street. The apartment is on the 5th floor, with elevator, central city heating and parking spot in the garage. The apartment has 62m2, with 2 bedrooms, 1 bathroom, living room with kitchen and it is completely nicely furnished. Price 400 Euros/month.
Contact 071/271-271
Astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/271-271 +3892 3110-566
Leaflet
Кон почеток