Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat kancelarii vo Debar Maalo

600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Sonce Nedviznosti 04 авг. 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата

Se prodavaat stanovi od Cosmo stambeniot objekt 54,90,97m2 950 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Taftalidje 200 ЕУР
Se izdava prazen stan so kujna,36m2,Tobako 2 160 ЕУР
Se izdavaat del prostor 44m2 vo Centar 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Агенција Сонце издава деловен простор во Дебар Маало, во Боемската уличка. Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена.
Се наоѓа на први спрат од куќа, во која што не се живее. Има две конференциски простории од 35-40 м2, две простории од околу 20 м2, тоалет, бања, чајна кујна. Во просториите има клими инвертор и приватно парно. Просторот е комплетно реновиран.
Кон тел 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Посетете ја нашата продавница
Dame Gruev No.1-6/9 Прикажи на мапата
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата
Nov deloven se izdava centar, 60m2,karsi Klinicki 300 ЕУР
Se izdava prazen stan  na Vodno 550 ЕУР
Se izdava stan vo Kapistec sproti Zavod za vrabotu 230 ЕУР
Stan vo Taf sproti Olimpiko 80 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации