Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat stanovi za kratok prestoj Centar

Се изнајмува од: Žarko Čubrinoski 08 авг. 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanovi za iznajmuvanje za kratok prestoj vo Centar na 6 razlicni lokacii,brzo i dostapno.
Žarko Čubrinoski
076507407
Leaflet
Кон почеток