Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се изнајмува стан во центар на Скопје

0 МКД

Се изнајмува од: Лилјана Ивановска 14 авг. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава целосно наместен и опремен стан во центарот на градот, во Градски ѕид, спроти Соборниот храм.
Лилјана Ивановска
078 225 074
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации