Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva deloven prostor kaj Soborna

500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Natali Markoska 21 септ. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava deloven prostor so upotrebna dozvola vo Centar, vo neposredna blizina na Soborna i Mak Petrol benziskata, 65m2 so tri odvoeni prostorii, i celosno opremena kujna. Stanot se naogja na prizemje i e so greenje na struja.
Cena: 500 evra + mesechni troshoci.
Natali Markoska
078271187
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации