Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva dvosoben stan vo blizina na Gradezen

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 28 јан. 16:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата

NOV STAN VO KAPISTEC 0 МКД
Se otstapuva razraboten biznis na ul.Makedonija 0 МКД
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
Stan na odlicna lokacija vo Centar 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува празен двособен стан во близина на Градежен Факултет.
Станот се наоѓа на прв кат и располага со дневна просторија, спална соба, кујна , тераса , купатило и паркинг простор во подземна гаража.
Цена по договор

LS080 - Property One - Агенција за недвижности
Property One
  Online
078259681
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOVA KUKA VO TAFTALIDZE 2 0 МКД
Se iznajmuva stan vo Debar Maalo 400 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN VO CITY TOWER 0 МКД
ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 1 330 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации