Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva dvosoben stan vo Centar

Се изнајмува од: Мира 07 авг. 15:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Се изнајмува двособен, наместен стан во Центар, Градски зид.
070710902
Мира
070710902
Leaflet
Кон почеток