Објавени: дек. 20 2021 11:43

Se iznajmuva dvosoben stan vo Debar Maalo na podolg period

ЕУР

/ месечно
Објавени: дек. 20 11:43
Прегледи: 904
Se iznajmuva dvosoben stan vo Debar Maalo (vo blizina na Kino Karpos, Arhitektonski Fakultet).

Stanot e kompletno opremen.
Iznajmuvanjeto e na podolg period.

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации