Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 20 авг. 20:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar 250 ЕУР
Kompletno Uredena Garsoniera vo Taftalidje 0 ЕУР
Kompletno Ureden Stan vo Kompleks Mida 107 000 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar vo blizina na Ploshtad Makedonija
Ima uslovi za smestuvanje na trojca Studenti.
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 417 174
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078 21 21 74 + 078 26 87 14 + 02 3 123 203
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Kompletno Ureden Stan vo Aerodrom 250 ЕУР
Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Centar 230 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO UREDEN STAN VO TAFTALIDJE 0 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации