Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Karpos 1

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 15 јан. 14:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Онлајн
078 26 87 14
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 1
Sproti Centar za Stranski jazici.Kat vtor.Greenje Parno.Tri Spalni.
Kon.tel 078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Онлајн
078 26 87 14
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации