Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Komplex Mida

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 20 дек. 15:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
KOMPLETNO UREDEN STAN VO KOZLE 250 ЕУР
     Se Prodava Stan Novogradba Vo Aerodrom 48 750 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar 320 ЕУР
       Moderno Ureden Apartman vo Kapistec 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Komplex Mida
Kat 3 Greenje Centralno Parno Orientacija Istok
Dva Balkona
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078 21 21 74
Leaflet
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 1 300 ЕУР
              Se prodava stan vo Vlae 65 000 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Gradski Park 270 ЕУР
Odlicno ureden stan vo Karposh 2 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации