Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Micurin

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 07 авг. 10:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
    Kompletno Ureden Stan vo Taftalidje-Nastel 300 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar 350 ЕУР
Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Centar 0 МКД
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Sv.Jovan 800 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Aerodrom Micurin
Kat 3 Greenje Centralno Parno Ima Lift
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Kompletno Ureden Stan vo Centar 240 ЕУР
        NOV NEVSELUVAN STAN VO DEBAR MAALO 290 ЕУР
     Se Prodava Stan vo Reonski Centar Aerodrom 70 000 ЕУР
Se iznajmuva Moderno Ureden Apartman vo Centar 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации