Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidje

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 08 јан. 19:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 21 21 74
Leaflet
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Karposh 0 МКД
Se iznajmuva Moderno ureden Stan vo TAFTALIDZE 300 ЕУР
             Kompletno Ureden Stan vo Debar Maalo 270 ЕУР
Nov moderno ureden stan vo Debar Maalo 290 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Vseliv od 01-02-2018 Godina
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidje
Kat 3 Greenje Parno
Neposredna blizina na Gimnazija Nova
Kon.tel 078 26 87 14 078 417 174
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 21 21 74
Leaflet
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Se iznajmuva nova garsoniera vo Debar Maalo 0 МКД
       Se iznajmuva Polunamesten Stan vo Karposh 2 230 ЕУР
Se iznajmuva Moderno ureden Stan vo TAFTALIDZE 300 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR AMSM 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации