Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA MODEREN STAN VO DEBAR MAALO

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Property One 06 јун. 15:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se iznajmuva moderen stan 60m2 na odlichna lokacija vo Debar Maalo nad Admiral Casino. Stanot e kompletno opremen so 1 spalna soba, toalet i kompletno opremena kujna.

Нема посетени огласи
Кон почеток