Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva namesten stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Оливер 09 фев. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Двособен стан, целосно опремен, централно греење, ново купатило, Центар над "Клуб на Новинари" до Соборен Храм, втор спрат.
Оливер
+38970387157
Leaflet
Кон почеток