Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se iznajmuva nov stan na Vodno

320 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: STAN ZA IZNAJMUVANJE Денес 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan na Vodno, 75 m2, so dve spalni, se e potpolno novo, visoko prizemje, so terasa, nova klima inverter za zagrevanje. Cena 320 evra.
STAN ZA IZNAJMUVANJE
  Онлајн
072277599
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации