Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZNAJMUVA NOVO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 28 јун. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Kuka od 475m2 vo Kisela Jabuka 110 000 ЕУР
Stan 71m2 novogradba vo Debar Maalo 1 250 ЕУР
PROMOTIVNA AKCIJA- 29,55M2 NOVOGRADBA VO AERODROM 960 ЕУР
Stan vo Taftalidze kaj Gimnazija Nova 62 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО, ВО БЛИЗИНА НА БРОЗ.

ПОВРШИНА 40 М2
2 СОБЕН
КАТ 5 СО ЛИФТ
НОВ СТАН - НАМЕСТЕН КОМПЛЕТНО СО НОВ МЕБЕЛ

ЦЕНА 280 ЕВРА
*ВО ЦЕНАТА СЕ ВКЛУЧЕНИ СМЕТКИ ЗА ГРЕЕЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА СТАНОТ

ШИФРА Д16
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se iznajmuva prazen 2 soben stan kaj Palma Karpos 8 000 МКД
3 sobni stanovi vo gradba naselba Vlae 900 ЕУР
PREKRASEN TROSOBEN STAN 83m2 VO KAPISTEC 85 000 ЕУР
Nov dukan 62m2 vo Aerodrom - Tobako 2 1 350 ЕУР
Кон почеток