Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva Odlicno Ureden Stan vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 20 апр. 18:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
     Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Centar 0 МКД
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar 200 ЕУР
Luksuzna Kuka vo Bardovci 0 МКД
Kompletno Renoviran Ureden Stan 59 000 ЕУР
Se iznajmuva Odlicno Kompletno Ureden Stan vo Debar Maalo neposredna blizina na Gradski Park
Dva Balkona Neprecen Pogled
Dve Zasebni Spalni Dneven Prostor Banja i Gostinski toalet
Sopstven parking pod Zgrada
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 250 ЕУР
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo 340 ЕУР
Kompletno Renoviran Ureden Stan 59 000 ЕУР
  Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo City Garden 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации