Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva opremen stan vo Kisela Voda

340 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Internacional Bayar 21 мај 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Internacional Bayar

Internacional Bayar

139 Огласи во продавницата

Se izdava stan vo Strog Centar 28m2 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Se izdava nov lux stan Kiralik Daire vo Kozle 700 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom 80m2 330 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Агенција ''Интернационал Бајар'' изнајмува опремен стан во Кисела Вода, позади Католичка Црква, 1+1, 46м2, 5. спрат, лифт, 1 балкон, паркинг, ТВ, WiFi.
Шифра 9037
Internacional Bayar
Агенција за недвижности Интернационал Бајар со големо искуство која посредува при продажба и издавање на недвижен имот, станови, куќи, деловен простор и краток престој. Real estate agency Internacional Bayar with extensive experience mediating in the sale and issuance of real estate, apartments, houses, business premises and a short stay. Acentamız Internacional Bayar emlak dilediğiniz satılık ve kiralık villa,daire,arazi,dükkan ve diğer yardım imkanlarını sizlere sunmaktadır,
Посетете ја нашата продавница
Mito Hadzivasilev Jasmin 18 Прикажи на мапата
078/300-289 02/6-161-878
https://www.facebook.com/realestatebayar/?ref=bookmarks
Internacional Bayar
078/300-289 02/6-161-878
Internacional Bayar

Internacional Bayar

139 Огласи во продавницата
Se iznajmuva stan vo Aerodrom 150 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 150 ЕУР
Audi A6 23 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации