Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva polunamesten stan na Vodno

1 200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Home International 09 септ. 08:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Home International

Home International

160 Огласи во продавницата

Dukan kaj pedagoska 20m2 vo Karpos 26 000 EUR
Se izdava stan vo Karpos 4 230 EUR
Се продава стан во нова зграда во Тафталиџе 1 250 EUR
Se izdava stan vo Aerodrom 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Станот се наоѓа на убава локација со прекрасен поглед кон градот од сите соби.. Во близина имате тениски терени, супермаркет и најважно од се ке дишете чист воздух
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070323154
Home International
070323154
Home International

Home International

160 Огласи во продавницата
Se iznajmuvaat delovni prostorii na 50m od plostad 0 MKD
Stan vo belite kuli 85m2   vo Kapistec 1 080 EUR
Се продава стан од 76m2 во Аеродром 1 050 EUR
Се продава стан од 29m2 1 150 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации