Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA STAN 56m2 kaj NOVA ZELEZNICKA

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: DRAGAN 03 фев. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
SE IZNAJMUVA STAN 56M2 KAJ N.ZELEZNICKA VO ZGRADATA KAJ GET KAFE 230EVRA....
Leaflet
Кон почеток