Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan kaj Univerzalna Gradezen Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Beagle kucenca 22 ноем. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan vo Centar vo blizina na Univerzalna sala i Gradezen fakultet, kompletno opremen za 2-4 studenti, so dve spalni sobi, dnevna so kujna, kupatilo i dva balkona na 2 kat. Bez parno , greenje na struja(termo pecka i inverter klima)
Sloboden od 07.10.2020.
Cena:250e
070231766
Beagle kucenca
070 231 766
Leaflet
Кон почеток