Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan od 25m2 vo Centar

Се изнајмува од: Mirko Cekov 18 апр. 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Стан 25 м2, дел од куќа, со посебен влез. Комплетно наместен. Локација: Спроти Државна Болница, 5 мин од Центарот на градот. Идеална за две лица, може и студенти. Во цената на киријата се вклучени интернет и сметки за вода. Киријата е по договор!
Контакт: Мирко 078406511
Mirko Cekov
078406511
Кон почеток