Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA STAN OD 60m2 vo Centar

0 МКД

Се изнајмува од: Sanja 15 авг. 08:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan, vo privatna kukja, na treti sprat. Naselba Kapistec ( blizu Drzavna Bolnica) opstina Centar.
Leaflet
Кон почеток