Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dragan Kuzmanovski Вчера 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Станот е на 2 кат има две тераси.Сите прозори имаат комарници и ал.ролетни+венецијан ролетни.Располага со удобни лежаи за спиење.Реновиран е целосно.Во дневната соба има клима уред и целиот стан има парно затоплување.Во дневната и спалната соба има плакари за алишта.Во ходникот има плакар за кондури.Во кујната има машина за садови,ел.шпорет со рерна,аспиратор и фрижидер.Во купатилото има убав санитарен чвор ,туш кабина и машина за перење на алишта.
Dragan Kuzmanovski
 
075322697
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации