Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Kapistec po povolna cena!

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Robert 28 ноем. 15:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Sifra 226
Komplet namesten i mnogu topol stan na juzna strana i so pogled kon Vodno.
Kontakt: 070 317 369
Leaflet
Robert

Robert

867 Огласи во продавницата
Se izdava dvosoben stan vo Kapistec 240 EUR
Se izdava nov stan vo zgrada na Golden Art 220 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO STROG CENTAR BILNA 220 EUR
KARSI AMERICAN COLLEGE NOVA GARSONJERA -
Кон почеток