Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Karposh Mlecen

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности Дом Арт 07 окт. 12:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva Stan vo Karposh Neposredna Blizina na Simpo
Kat 2 Greenje Struja
Cenata ne e fiksna
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности Дом Арт
Агенција за недвижности -Дом Арт , располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо: 078212174;078268714;077417174;072210841
Посетете ја нашата продавница
Ул.Дебарца бр.74 Прикажи на мапата
078268714
Агенција за недвижности Дом Арт
078 268 714
Leaflet
Кон почеток