Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda Shampionce

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 03 окт. 08:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Moderno Ureden Stan vo Kisela Voda 13 000 МКД
    Se Prodava Prekrasen Stan Vo Taftalidje Mlecen 110 000 ЕУР
Moderno Ureden Stan vo Debar Maalo Centar Leninova 400 ЕУР
Se iznajmuva cetvorosben stan vo Nastel Taftalidze 800 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva Stan vo Kisela Voda neposredna blizina na Shampionce
Kat 1 Greenje Sopstveno Parno Klimatiziran Zasebna Spalna
Vseliv Vednas
Kon.tel.078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Se iznajmuva Kuka vo Bardovci 0 ЕУР
Se iznajmuva Nov Nevseluvan Stan vo Debar Maalo 0 МКД
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 4 300 ЕУР
Stan na Odlicna Lokacija vo Debar Maalo 190 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации