Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan za deloven prostor/ziveenje

Се изнајмува од: Мико 08 авг. 10:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам стан од 110м2 во Центар, над Custom Pub. Погоден за деловни простории или за живеење.
Мико
071398103
Leaflet
Кон почеток